Wycieczka: Johnson Electric Poland Sp. z o.o.

2019.04.11, MB

Dnia 9 kwietnia 2019 odbyła się wycieczka studentów III roku specjalizacji Komputerowe wspomaganie w budowie i eksploatacji maszyn, do firmy Johnson Electric Poland Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Wycieczka była tematycznie związana z modułem Projektowanie i badanie układów mechatronicznych i w ramach zajęć z tego przedmiotu została zorganizowana. Johnson Electric to jedna z najnowocześniejszych firm wytwarzających podzespoły elektryczne oraz wyspecjalizowane i zaawansowane technologicznie linie produkcyjne. Firma zajmuje się cyklem produkcyjnym począwszy od zaprojektowania wyrobu przez kompletację komponentów i montaż, aż po testowanie. Do organizacji wycieczki przyczynili się: ze strony firmy Pani Magdalena Ogrodowczyk, a z ramienia uczelni dr Marek Bara. O pracy na stanowiskach roboczych w hali produkcyjnej opowiadał Pan Michał Bijan, któremu serdecznie dziękujemy za przyjęcie naszych studentów oraz przekazanie im cennych informacji na temat pracy w firmie Johnson Electric.