Projekt badawczy

2016.04.25, DB

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W BADANIACH

Magister Lidia Baran z Zakładu Psychologii Ogólnej serdecznie zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w projekcie badawczym dotyczącym psychologicznych uwarunkowań uczciwości akademickiej, prowadzonym w Instytutu Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Podstawowym celem prowadzonych analiz jest poszerzenie wiedzy o psychologicznych uwarunkowaniach uczciwości akademickiej, nie poddawanych dotychczas gruntownym analizom w warunkach polskich.

Prowadzone badanie skierowane jest do osób posiadających status studenta, bez względu na tryb studiów oraz rodzaj szkoły wyższej. Wśród uczestników badania rozlosowane zostanie 5 darmowych voucherów umożliwiających udział w certyfikowanych kursach online dotyczących rozwoju osobistego, umiejętności publicznego przemawiania lub pogłębiania znajomości wybranego języka obcego.

Badanie jest w pełni anonimowe, a uzyskane w nim wyniki wykorzystane zostaną jedynie w celach naukowych. Odpowiedź na wszystkie pytania zajmuje średnio 20 minut.

W razie pytań proszę pisać na adres: lidia.baranus.edu.pl