Odejście na emeryturę Prof. Jana Ilczuka

2016.09.29, DB

W imieniu dyrekcji, członków Rady Instytutu oraz wszystkich pracowników naszej Jednostki mam zaszczyt podziękować Panu Profesorowi za 48 lat pracy zawodowej w Uniwersytecie Śląskim.

W dniach takich jak dzień dzisiejszy każdy z nas sięga pamięcią do chwil miłych i radosnych, które kojarzy z osobą Pana Profesora. Wielu z młodszych pracowników naszej jednostki oraz członków społeczności studenckiej wyraża wdzięczność za okazaną nieocenioną pomoc Pana Profesora, którym służył Pan swoją wiedzą i doświadczeniem.

Podczas pracy na Uniwersytecie Śląskim było wiele trudnych momentów i zawirowań. Mamy za sobą dobre czasy, ale i trudne momenty. Zmieniały się strategie, koncepcje i priorytety naszej Jednostki.

Dziękuję Panu Profesorowi zwłaszcza za te piękne lata, za poświęcenie, oddanie oraz trud włożony w promocję i rozwój naszej Jednostki. Mam nadzieję, że nie zapomni Pan o nas i będzie dobrze wspominać, szczególnie te najpiękniejsze, spędzone tutaj chwile. Liczymy również na Pomoc Pana Profesora w organizacji kolejnej edycji konkursu Wiedzy Technicznej.

Oprócz zdrowia najważniejszym jest spełnianie marzeń.

Panie Profesorze teraz znacznie więcej czasu będzie mógł Pan poświęcić na realizację swoich pasji i marzeń, by je spełniać i urzeczywistniać - wszyscy życzymy Panu powodzenia w ich realizacji, życząc samych pogodnych i radosnych chwil.