Spotkanie: Johnson Electric

2017.03.13, JK

W dniu 10 marca 2017r. w siedzibie Instytutu Technologii i Mechatroniki odbyło się spotkanie studentów II i III roku kierunku Mechatroniki z przedstawicielami firmy Johnson Electric.

Dyrektor ds. Zarządzania Strategicznego i Industrializacji Procesów dla IPG Europa Pan mgr inż. Michał Bijan przedstawił możliwości zawodowego rozwoju dla studentów kierunku Mechatronika, które oferuje firma Johnson Electric. Oferta skierowana do studentów jest wynikiem rozszerzającej się współpracy firmy Johnson Electric z Instytutem Technologii i Mechatroniki w ramach podpisanej umowy partnerskiej.

Działania podejmowane w ramach współpracy dążą do wprowadzenia nowatorskiego rozwiązania synergicznego połączenia zdobytej wiedzy inżynierskiej na uczelni z jej praktycznym wykorzystaniem w pracy zawodowej, które miałoby polegać na umożliwieniu bezpośredniego kontaktu studentom kierunku Mechatronika z przemysłem reprezentowanym przez firmę Johnson Electric, już od początku cyklu nauczania.

Dyrekcja Instytutu składa serdeczne podziękowania Dyrektorowi ds. Zarządzania Strategicznego i Industrializacji Procesów dla IPG Europa Panu mgr inż. Michałowi Bijan oraz Pani Magdalenie Ogrodowczyk, Panu Markowi Barze i Pani Jolancie Dzik za zaangażowanie w rozwój współpracy pomiędzy Firmą Johnson Electric i Instytutem Technologii i Mechatroniki, studentom zaś życzy owocnego współdziałania i wszechstronnego rozwoju osobistego!